Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin kupuje autobus na wodór. Będzie kosztował 3,7 mln zł

Utworzony przez PISFAN, 22 września 2022 r. o 08:57 Powrót do artykułu
@Labydnik - acha jeszcze jedno! Wnioskuj o lobotomię bo stare metody we twoim przypadku najskuteczniejsze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik - acha jeszcze jedno! Wnioskuj o lobotomię bo stare metody we twoim przypadku najskuteczniejsze !!
 "Jac...", "polski katolik ludowy" po przejściach w "praniu mózgu" teraz chce "lobotomii" osoby z Forum. Do szczętu obłąkany przez "kastę watykańską" na sposób rydzykizmu obrzydliwiec. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik - ja nie chcę, ale żądam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik - ja nie chcę, ale żądam
 Wygląda na to, że sobie ten obrzydliwy "polski katolik ludowy" zwany "Jac..." uroił, że jest jakimś "papieżem" (czy "papierzem", bo to półanalfabeta) lub "wielkim inkwizytorem". On będzie "żądał" ))) Obłęd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik - to w trosce o bezpieczeństwo Lublinian żądam, bo kto zapewni że ty przy normalnych zmysłach ? I np. nie będziesz latać  ze wywalonym zwisem przy podstawówkach ?? Hihi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik - ja nie chcę, ale żądam
Wygląda na to, że sobie ten obrzydliwy "polski katolik ludowy" zwany "Jac..." uroił, że jest jakimś "papieżem" (czy "papierzem", bo to półanalfabeta) lub "wielkim inkwizytorem". On będzie "żądał" ))) Obłęd!
Czego narzekasz? Masz swojego fana. Tu każdy ma swojego fana. Barani dzyndzel - pomysłowe. Śmiałem się 3 godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Opat - bo Labydnik to podręcznikowy przykład baraniego dzyndzla. Mam jeszcze inne określenia - ale nie puszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik - jak zwał tak zwał. Bacik bez łep jako dyscyplina to wielka kuracja wskazana dla ciebie jako dyscyplina
Takiego jak "Jac..." bardziej by wypadało "ubiczować" i "przybić do pala" - niech "uczestniczy w męce", skoro takie uczestnictwo zachwalają członkowie "kasty watykańskiej". )
 Oooo! A mnie zarzucano że mam skłonności do przemocy. Towarzysz (K)łamczuch zarzucał mi niedawno rzekome bicie kobiet. I to ja jestem prymityw... ***s://***dziennikwschodni.pl/forum/region/lublin/lublin-gwalt-na-mlodej-kobiecie-zwabial-na-olx-oferta-pracy-dla-animatorki-dla-dzieci,t,259356.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik - jak zwał tak zwał. Bacik bez łep jako dyscyplina to wielka kuracja wskazana dla ciebie jako dyscyplina
Takiego jak "Jac..." bardziej by wypadało "ubiczować" i "przybić do pala" - niech "uczestniczy w męce", skoro takie uczestnictwo zachwalają członkowie "kasty watykańskiej". )
Oooo! A mnie zarzucano że mam skłonności do przemocy. Towarzysz (K)łamczuch zarzucał mi niedawno rzekome bicie kobiet. I to ja jestem prymityw...   ***s://***dziennikwschodni.pl/forum/region/lublin/lublin-gwalt-na-mlodej-kobiecie-zwabial-na-olx-oferta-pracy-dla-animatorki-dla-dzieci,t,259356.html
 Tu nie chodzi o kobietę. "Jac..." , jeden z "polskich katolików ludowych", chciałby walić "bacikiem bez łep", to dostał odpowiedź, jak powinno się go za takie rozróby uspokajać - w nawiązaniu do jego wierzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik - ja nie chcę, ale żądam
Wygląda na to, że sobie ten obrzydliwy "polski katolik ludowy" zwany "Jac..." uroił, że jest jakimś "papieżem" (czy "papierzem", bo to półanalfabeta) lub "wielkim inkwizytorem". On będzie "żądał" ))) Obłęd!
Czego narzekasz? Masz swojego fana. Tu każdy ma swojego fana. Barani dzyndzel - pomysłowe. Śmiałem się 3 godziny.
 Co to w ogóle znaczy? Skrajna głupota, owszem, bywa śmieszna, ale bełkot to już jakby pobekiwanie po przeżarciu - niewiele znaczy. Jednak, jak przypomina "Konopielka", niektórych mogą cieszyć i dźwięki "fizjologiczne". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labydnik - jak zwał tak zwał. Bacik bez łep jako dyscyplina to wielka kuracja wskazana dla ciebie jako dyscyplina
Takiego jak "Jac..." bardziej by wypadało "ubiczować" i "przybić do pala" - niech "uczestniczy w męce", skoro takie uczestnictwo zachwalają członkowie "kasty watykańskiej". )
Oooo! A mnie zarzucano że mam skłonności do przemocy. Towarzysz (K)łamczuch zarzucał mi niedawno rzekome bicie kobiet. I to ja jestem prymityw...   ***s://***dziennikwschodni.pl/forum/region/lublin/lublin-gwalt-na-mlodej-kobiecie-zwabial-na-olx-oferta-pracy-dla-animatorki-dla-dzieci,t,259356.html
Tu nie chodzi o kobietę. "Jac..." , jeden z "polskich katolików ludowych", chciałby walić "bacikiem bez łep", to dostał odpowiedź, jak powinno się go za takie rozróby uspokajać - w nawiązaniu do jego wierzeń.
Na przyszłość niech mi nikt nie zarzuca skłonności do przemocy. A towarzysz (K)łamczuch do tej pory nie powiedział ileż to rzekomo kobiet pobiłem i gdzie to zrobiłem. Bo zarzucił mi że biję kobiety, ale jak go zapytać o szczegóły albo żeby przeprosił za kalumnie to ucieka jak zając w podskokach. Taki gieroj. I jeszcze się uważa za wielkiego pana, on uważa że nie ma powodu przepraszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...